Boekhouden

Altijd overzicht in uw administratie

DLY Business neemt uw boekhouding uit handen: het verwerken van facturen en bonnen, de BTW-aangifte, debiteuren- en crediteurenbeheer, loonadministratie en rapportages per maand of per kwartaal. Voor ZZP’ers, starters en MKB-ondernemers in Urk, de Noordoostpolder en, digitaal, in heel Nederland. Boekhoudpakketten starten vanaf €75 per maand.

U houdt één vast aanspreekpunt voor uw boekhouding, uw aangiften en uw zakelijke vragen. Wij bespreken de cijfers in gewone taal, zodat u weet waar uw onderneming staat en ze kunt gebruiken bij uw beslissingen. Wilt u verder kijken dan de administratie, zoals cashflow of groeiplannen? Dat valt onder onze financiële expertise.

Wat kost het om uw boekhouding uit te besteden?

Bij DLY Business ziet u de startprijzen vooraf: drie boekhoudpakketten vanaf €75, €95 en €150 per maand. De uiteindelijke prijs hangt af van de omvang en complexiteit van uw administratie, het aantal transacties en het werk dat u uitbesteedt.

PakketVanafGeschikt voorInbegrepen
Basis€75 per maandStarters en ZZP’ers met een beperkte administratieVerwerken administratie, BTW-aangiften, jaaroverzicht
Standaard€95 per maandOndernemers met een groeiende administratie die meer inzicht willenAls Basis, plus debiteuren- en crediteurenoverzicht
Compleet€150 per maandOndernemers die volledige ondersteuning en advies wensenAls Basis, plus inkomstenbelasting, rapportages en inzicht, financieel advies

Bekijk de actuele pakketten en voorwaarden op onze pagina tarieven voor boekhouding.

Wanneer is het verstandig om uw boekhouding uit te besteden?

Niet pas wanneer uw bedrijf een bepaalde omvang heeft, maar zodra de administratie u tijd, overzicht of grip kost. Bijvoorbeeld als facturen, bonnen en BTW-verplichtingen zich opstapelen, als een aangiftetermijn krap wordt, of als u pas bij een probleem ziet hoe u er financieel voor staat. De Belastingdienst stelt eisen aan uw administratie, en een actuele boekhouding heeft u nodig om uw onderneming goed te sturen.

Dly Business helpt u om:

  • Grip te houden op uw administratie
  • Fouten en achterstanden te voorkomen
  • Altijd inzicht te hebben in inkomsten en uitgaven
  • Tijdig te voldoen aan fiscale verplichtingen
  • Rust en overzicht te creëren in uw bedrijfsvoering

Onze boekhoudkundige dienstverlening

Voor wie wij werken

Hoe verloopt de overstap naar DLY Business?

  1. Kennismakingsgesprek. We bespreken uw onderneming, uw huidige administratie en welke ondersteuning u echt nodig heeft.
  2. Pakket en afspraken. U kiest Basis, Standaard of Compleet, of een maatwerkafspraak, met een duidelijk omschreven takenpakket.
  3. Overname van uw administratie. We verzamelen en ordenen uw bestaande stukken en richten de digitale boekhouding in, zodat u facturen en bonnen eenvoudig aanlevert.
  4. Doorlopende verwerking. Facturen, kosten, debiteuren en crediteuren en, waar van toepassing, de loonadministratie worden doorlopend verwerkt.
  5. Aangiften en rapportage. BTW-aangiften worden volgens planning voorbereid en ingediend, post van de Belastingdienst wordt opgepakt en u krijgt rapportages per maand, per kwartaal of op een afgesproken schema.

“DLY Business heeft onze administratie en juridische zaken perfect op orde gebracht. De communicatie is helder en wij hebben nu volledig inzicht en rust binnen onze onderneming.”

— Mark J., Amsterdam

Veelgestelde vragen over boekhouden

Heb ik als ZZP’er een boekhouder nodig?

Dat hangt af van hoeveel tijd en overzicht uw administratie u kost, niet van de grootte van uw bedrijf. Het Basis pakket vanaf €75 per maand is bedoeld voor starters en ZZP’ers met een beperkte administratie en omvat de verwerking, de BTW-aangiften en een jaaroverzicht.

Verzorgen jullie mijn BTW-aangifte en inkomstenbelasting?

Ja. BTW-aangiften zitten in elk pakket. De aangifte inkomstenbelasting voor ondernemers is onderdeel van het Compleet pakket.

Hoe lever ik mijn facturen en bonnen aan?

Digitaal. Bij de start richten we de digitale boekhouding zo in dat u facturen, bonnen en bankmutaties eenvoudig aanlevert. Wij verwerken ze en u krijgt uw rapportage per maand of per kwartaal.

Kunnen jullie mijn huidige administratie overnemen?

Ja, ook als u halverwege het jaar overstapt. We verzamelen en ordenen uw bestaande administratie en zetten de boekhouding vanaf dat moment voor u voort.

Kunnen jullie helpen met post van de Belastingdienst?

Ja. Correspondentie van de Belastingdienst over uw aangiften pakken wij voor u op. Voor een bezwaarschrift of een andere juridische kwestie kunt u terecht bij onze juridische ondersteuning voor ondernemers.

Kan ik alleen boekhouding afnemen?

Ja. U kunt boekhouding afnemen zonder juridische ondersteuning. Heeft u later toch een vraag over een contract, algemene voorwaarden of een geschil, dan loopt die via hetzelfde aanspreekpunt.

Zitten jullie in Urk en kan ik ook op afstand klant zijn?

DLY Business werkt vanuit Urk. Ondernemers elders in Nederland ondersteunen we op afstand via digitale boekhouding, telefoon en e-mail. Zie onze werkgebieden.

Plan een kennismakingsgesprek. Bel +31 6 59 10 85 19 of mail naar info@dly-business.nl en ontdek wat DLY Business voor uw administratie kan betekenen.

Wie wij zijn

DLY Business is een professioneel kantoor dat ondernemers ondersteunt op het gebied van finance, boekhouding en juridische vraagstukken. Wij geloven dat duidelijke cijfers en juridisch inzicht de basis vormen voor een gezonde en stabiele onderneming.

Met een persoonlijke en betrokken aanpak helpen wij ondernemers om overzicht te creëren, risico’s te beperken en weloverwogen keuzes te maken. Wij combineren deskundigheid met praktische begeleiding, zodat u altijd weet waar u staat en wat de beste volgende stap is. Bij DLY Business staat vertrouwen centraal. Wij werken nauwkeurig, discreet en met volledige aandacht voor uw situatie en doelen.

Neem contact met ons op

    Hulp nodig ?